Byt jako klícka

Stěhování do nového bytu domu má mnoho záporů, ale i kladů. Mezi největší nešvary patří už samotné stěhování, které je vždy trochu stresující a skoro nikdo ho nemá rád. Navíc se obvykle jedná o poměrně drahou záležitost, zvláště, pokud chcete vybudovat svůj nový domov od píky. Tento zápor je zároveň ale i kladem. Jistě, bude to něco stát, ale na druhou stranu si takto budete moci vytvořit bydlení, které bude odpovídat vašim představám. Nebo se jim bude alespoň blížit. Záleží totiž na vašich ambicích a samozřejmě také tučnosti bankovního konta. Na následujících řádcích najdete alespoň základní představy o tom, jak by měly jednotlivé pokoje v bytě vypadat. Možná se necháte inspirovat .
dřevěné křesílko

1. Předsíň – vstup, který by měl být hlavně uzpůsoben k tomu, k čemu se používá. Podlaha by v předsíni měla být dostatečně pevná, jelikož se jedná o jedinou místnost v bytě, kde se chodí v botách. Jinak by zde neměl chybět věšák a samozřejmě nějaká verze botníku.

2. Koupelna – kachlíkové stěny kombinované s vinylovou podlahou jsou kombinací, která v poslední době boduje nejvíce. Stále častěji lidé místo vany volí sprchový kout, ale pokud si rádi hovíte ve vodě, klidně si nechte vanu, tedy alespoň v případě, že se vám do koupelny vejde.
zelený přívěsek

3. Obývák – pomyslné centrum bytu a reprezentační místnost. Zde si budete vodit návštěvy, takže by tento pokoj měl podle toho vypadat. V módě je spíše severská decentnost než přílišná přeplácanost. Pokud vyloženě nebazírujete na pohovce a křeslech, klidně si objednejte levnější sedací pytle.

4. Ložnice – postel, šatní skříně, případně nějaký koš na prádlo. Zde není potřeba jakýmkoliv způsobem experimentovat. Budete tu sice trávit nejvíce času, ale většinu z něj prospíte.

5. Dětský pokoj – vybavení vyberte dle toho, jak je vaše dítko staré. Je předčasné kupovat ročnímu potomkovi psací stůl, ale šetřit byste na něj už měli, jelikož se ani nenadějete a už bude chodit do školy.

6. Kuchyně – reálné centrum domova. Nešetřete na lince, která by měla být co nekvalitnější a sežeňte nebo zapojte co nejrychleji troubu se sporákem. Samozřejmostí je i lednice. Ta nemusí být klasická. Standardně se používají i menší verze do útulnějších kuchyní či naopak velké americké lednice.