Jak si usnadnit práci při stěhování balicím materiálem z výprodeje

Když se dostanete do situace, kdy se musíte (nebo chcete) přestěhovat, pak jedna z prvních věcí, co vás napadne, bude shánění kartonových krabic, pokud možno někde po skladech velkých obchodů. To je samozřejmě možné, ale existují i jiné cesty a hlavně karton není vše, co byste měli mít doma při ruce.

lepicí pásky

Pevný karton jako záruka proti protržení – některé krabice ze supermarketů mají již něco za sebou a může se stát, že v průběhu stěhování neudrží svůj obsah a ten se vysype na ulici. Na takové úvahy nebývá nikdy pozdě a raději si ověřte, zda právě ty vaše krabice nebyly dlouho vystavené vlhkosti, nejsou polámané a papír není natolik zmačkaný, že se sotva udrží pohromadě. Víte o tom, že můžete kartonové krabice ve špičkové kvalitě pořídit i ve výprodeji Balteto.cz za výhodnou cenu?

bublinková fólie

Lepicí páska – umíte si představit svazovat krabice postaru pouze motouzem? Zabralo by vám to dvakrát tolik času, než s lepicí páskou. Ještě více času a hlavně nervů však ušetříte, když pásku nasadíte do odvíječe. Je to speciální držák na pásku s pevnou rukojetí, páska se plynule odvíjí podle vašich potřeb, konec se nikde nepřichytí a neroztrhne, takže se můžete soustředit na samotné balení věcí a nemusíte pořád hledat konec pásky.

Bublinková fólie – tento výplňový materiál za pár korun vám ušetří hodně stresu a zabalíte do něj v podstatě všechno. A co do něj nezabalíte, obalíte tenkou flexibilní fólií.

Tenká fólie – ta je perfektní pro zabezpečení stěhovaného nábytku a domácích spotřebičů a všeho dalšího, co se nevejde do krabic, a co musíte přestěhovat v původním stavu. Její výhodou je nesmírná flexibilita, přizpůsobí se každému tvaru a ve více vrstvách chrání i křehčí předměty. Především poskytuje ochranu před poškrábáním, takže je ideální pro zabalení chladničky či pračky nebo zabalení rozebraných dřevěných desek nábytku.