Site Overlay

Podnikání

Ve školách nás připravují na to, jak se stát dobrým poslušným zaměstnancem. Říkají nám, co si máme zapamatovat, co máme, jak dělat, kdy, co odevzdat. Na všechno existují přesná pravidla a termíny. Ze školy jsme zvyklý poslouchat a příliš nevyjadřovat své názory a nevymýšlet nic moc nového.

Pro většinu zaměstnání je tohle nastavení ideální mysli. Pokud umíte dodržovat pokyny, nedělá vám problém používat cizí postupy a plnit termíny, budete nejspíš dobrým zaměstnancem. Pokud jste ale originální a kreativní, rádi vymýšlíte nové věci a jste plní nápadů, tak jen málo pracovních míst bude vhodných pro vás.

bohatý podnikatel

Navíc pokud vám vadí využívat staré a nefunkční postupy a raději byste si vymýšleli vlastní, většina firmem z vás nebude nadšená. Pro takové lidi se nabízí řešení: založit si vlastní firmu a začít podnikat. Na začátek budete určitě potřebovat nějaké peníze. Nejoblíbenějším řešením je hypotéka pro podnikatele.

Stát se podnikatelem může znít kouzelně až pohádkově, ale nebývá to úplně jednoduché. Měli byste si vybrat obor, který vás bude skutečně bavit a dělat něco, v čem uvidíte skutečný smysl. Jedině tak u svého podnikání vydržíte. Pokud se vám podaří překonat krušné začátky a vybuduje si stabilní podnikání, už vás čekají jen příjemné věci. Z každodenní práce na vašem projektu se za pár let může stát pasivní příjem a vy získáte finanční svobodu.

peníze

Už nebudete muset pro nikoho pracovat, nikoho poslouchat. Budete naprosto svobodní. Budete si moc vymýšlet vlastní postupy a projekty. Všechno bude jen na vás a nikdo vám do toho nebude mluvit. Budete moct odejít do předčasného důchodu s dostatkem financí a s pocitem, že jste něco dokázali, že jste vytvořili něco svého, něco, co posunulo společnost zase o krůček dál. Doufáme, že se vám ve vašem podnikání bude dařit, a že budete spokojení.