Zlomené srdce – diagnóza nejen pro ženy


Jestli si ženy myslí, že jsou jediné, kdo snáší rozchody těžce a lámou si hlavu nad tím, kde se stala chyba, šeredně se pletou. Muži totiž konec vztahu prožívají stejně trpce jako něžnější pohlaví a v mnohých případech ještě o něco náročněji než ženy, které si umí brzy poradit a postavit se na nohy. Jak tedy muži léčí zlomené srdce a co jim nejvíce pomáhá?
červené x.jpg

PRVNÍ FÁZE – ZAPÍJENÍ SMUTKU

Muži většinou svůj smutek, trápení a zklamání ze vztahu řeší razantně, a to v podobě zapíjení žalu v prostorách hospody. Je nutné říct, že alkohol jim pomáhá být nad věcí a svým způsobem i uleví od jejich utrpení, které na ně doléhá čím dál více. Není dobré je za to soudit, protože každý muž se chce s problémem vyrovnat po svém a do určité míry jim v tom nějaké to promile v sobě určitě zabírá.

HLEDÁNÍ DALŠÍHO OBJEKTU

Často je nová krev v podobě nového objektu zájmu tím nejlepším řešením, které vyhledávají po období stráveném v hospodě. Nejčastější chybou mužů je však to, že se zpočátku snaží vyhledávat stejné typy žen, které měli v jich předešlém vztahu. Je to pochopitelné, ale mnohdy jich to časem přivede do stejné situace, ve které se nacházejí právě při překonávání neúspěchu s minulou ženou.
Jestli se chcete do budoucna poučit, rozhlédněte se i mezi ženami, na které se vůbec neupínáte. A zkuste si vybrat partnerku, která bude přesným opakem toho, co jste ve vztahu kdysi měli.
zlomené srdce muže.jpg

VYBOUŘENÍ SE VE SPORTU

Co pomáhá za všech okolností je zcela jistě aktivita ve sportu. Pot, těžká dřina a rozptýlení v podobě příchodu jiných myšlenek vám dodá jen sport, který se do značné míry postará o to, abyste se cítili lépe a o něco šťastnější. Koníček, který poskytuje pohyb a rozproudění krve ve vašem těle vám pomůže k tomu, abyste se k minulosti nevraceli a dali jste šanci nové ženě a novému vztahu, který se může podstatně lišit od toho, na co jste byli zvyklí.
Nepanikařte hned v situaci, která se pro vás zdá být nejvíce bolestivá, jakou můžete zažít. I zlomené srdce lze vyléčit, a to obzvláště díky odpoutaní se od předešlého vztahu a hledáním ženy, která bude skutečně pro vás tou pravou – už na celý život.