Zlomené srdce – diagnóza nejen pro ženy

.


Jestli si ženy myslí, že jsou jediné, kdo snáší rozchody těžce a lámou si hlavu nad tím, kde se stala chyba, šeredně se pletou. Muži totiž konec vztahu prožívají stejně trpce jako něžnější pohlaví a v mnohých případech ještě o něco náročněji než ženy, které si umí brzy poradit a postavit se na nohy. Jak tedy muži léčí zlomené srdce a co jim nejvíce pomáhá?
červené x.jpg

PRVNÍ FÁZE – ZAPÍJENÍ SMUTKU

Muži většinou svůj smutek, trápení a zklamání ze vztahu řeší razantně, a to v podobě zapíjení žalu v prostorách hospody. Je nutné říct, že alkohol jim pomáhá být nad věcí a svým způsobem i uleví od jejich utrpení, které na ně doléhá čím dál více. Není dobré je za to soudit, protože každý muž se chce s problémem vyrovnat po svém a do určité míry jim v tom nějaké to promile v sobě určitě zabírá.

HLEDÁNÍ DALŠÍHO OBJEKTU

Často je nová krev v podobě nového objektu zájmu tím nejlepším řešením, které vyhledávají po období stráveném v hospodě. Nejčastější chybou mužů je však to, že se zpočátku snaží vyhledávat stejné typy žen, které měli v jich předešlém vztahu. Je to pochopitelné, ale mnohdy jich to časem přivede do stejné situace, ve které se nacházejí právě při překonávání neúspěchu s minulou ženou.
Jestli se chcete do budoucna poučit, rozhlédněte se i mezi ženami, na které se vůbec neupínáte. A zkuste si vybrat partnerku, která bude přesným opakem toho, co jste ve vztahu kdysi měli.
zlomené srdce muže.jpg

.

VYBOUŘENÍ SE VE SPORTU

Co pomáhá za všech okolností je zcela jistě aktivita ve sportu. Pot, těžká dřina a rozptýlení v podobě příchodu jiných myšlenek vám dodá jen sport, který se do značné míry postará o to, abyste se cítili lépe a o něco šťastnější. Koníček, který poskytuje pohyb a rozproudění krve ve vašem těle vám pomůže k tomu, abyste se k minulosti nevraceli a dali jste šanci nové ženě a novému vztahu, který se může podstatně lišit od toho, na co jste byli zvyklí.
Nepanikařte hned v situaci, která se pro vás zdá být nejvíce bolestivá, jakou můžete zažít. I zlomené srdce lze vyléčit, a to obzvláště díky odpoutaní se od předešlého vztahu a hledáním ženy, která bude skutečně pro vás tou pravou – už na celý život.

Zlomené srdce – diagnóza nejen pro ženy
3 (60%)5
.