Mluvení – něco, co musíte dělat častěji než sex

Vztah mezi dvěma partneři, vnímá každé pohlaví jinak. Ovšem proto, aby byl úspěšný a pohodový je potřeba, aby se alespoň v něčem vaše názory a myšlenky spojily a vy si tak budete moci v klidu oddechnout, že děláte pro váš vztah opravdu maximum.
Pro muže bývá zvykem, že nejdůležitější částí, která udržuje jejich vztah v dokonalé rovnováze – je kvalitní a pravidelný intimní kontakt. Ženy však v tomto ohledu mají jiné priority, a pokud s vaší partnerkou chcete setrvat dlouhá léta a být spolu šťastní, je nutné, abyste častěji mluvili, než si užívali sex.
přípitek páru

Proč je mluvení pro ženy tolik nepostradatelné?

Skutečnost, že ženy jen málokdy zavřou pusu a dovedou být zticha, je neměnná. Je jejich přirozenou vlastností a současně i dovedností, mluvit co nejvíce a hlavně – nikdy nepřestat.
Nemůžete očekávat, že se bez toho, abyste s vaší partnerkou mluvili denně a o všem, co ji a vás zajímá, obešel váš vztah. Je pochopitelné, že budete první, se kterým bude mít vaše milovaná po příchodu domů potřebu rozebrat všechno, co v průběhu dne zažila. Stejně tak i situace a lidi, kteří ji nějakým způsobem ovlivňují.
Svým způsobem na tom není nic špatného, pokud vaše vyvolená projevuje touhu po tom, promluvit si s vámi o běžných věcech a o svém dni nebo životě, který vede. Jste přece jeho součástí, tak by vás tato skutečnost neměla v žádném případě nějak zarážet a pohoršovat.
stín milenců

Nevyhýbejte se tématu o vašem vztahu

Je všeobecně známo, že muži o vztazích neradi mluví. A pokud se jedná o ten jejich, je to pro nich ještě více vyčerpávající než kdy jindy. Ženy však potřebují vědět, kam se vztah s jejich milovaným člověkem ubírá, proč ztrácí jiskru a stejně tak mají potřebu i hledat možnosti, které by ho pomohly znovu nastartovat a vylepšit.
I když si budete lámat hlavu nad tím, proč to po vás vaše partnerka bude požadovat, věřte, že se jedná o věc, která se vás týká a neměli byste se k tomuto tématu stavět odměřeně.
Konec konců, pokud chcete, aby byla nejen ona, ale i váš vztah spokojený, musíte si čas od času sednout a promluvit si o něm!