Vybavení kamionu


Řádné pohodlí

Být dálkovým řidičem kamionu není jen tak, protože jsme spoustu času na cestách a potom zbývá méně času na osobní život. I přes tohle povolání dělá celá řada lidí a neměnili by ho. Berou ho totiž zároveň jako koníček. Práce, která nás baví se vykonává mnohem lépe, než kdybychom se každý den do něčeho museli nutit.

kamiony na cestách

Přeci jen dnešní kamiony jsou parádní stroje, které dokážou pohodlně přepravit mnoho tun nákladu, což zajišťuje výkonný motor a propracovaná konstrukce. V dnešní době elektroniky a posilovačů řízení můžeme s takto těžkým vozidlem snadno cvičit, akorát stále musíme pamatovat, že to není osobní vůz. Značně se také posunula kupředu výbava pro samotného řidiče, protože díky pohodlným masážním sedačkám nedostávají při dlouhých cestách tolik zabrat naše záda. Již standartně mají tyto vozidla displej, na kterém nám běží navigace, takže můžeme s přehledem křižovat cesty i v zahraničí.

Vlastní úpravy

Člověk, který má řízení kamionu jako zábavu si ho může trochu přikrášlit k obrazu svému. Zvenčí to můžeme poznat podle přídavných světýlek, které v noci umí udělat parádu. Dále mnohdy nechybí stylová záclonka, která je zároveň praktická, protože cloní světlo. Dále můžeme pořídit řadu věcí, které nám zpříjemní život.

týmový kamion

Když nám vyjde zastávka na odpočinek na odlehlém odpočívadle a budeme mít chuť na něco dobrého, tak je výhodné vozit něco k snědku v lednici. Dále můžeme vozit vařič a dopřát si něco teplého. Do kabiny se toho vleze opravdu dost, takže postupně si ji budete vybavovat. Nakouknout můžete i na truck shop, protože tento internetový obchod se přímo specializuje na vybavení a doplňky na kamiony. Seženete tu tedy všechno možné, přičemž při procházení můžete narazit na něco, co by se hodilo. Ceny jsou zde rozumné, takže se nemusíte obávat, že byste zde nechali půl výplaty.