Višně a marmeláda – dokonalá kombinace

Ne každý už někdy jedl višně, protože nejsou zase tak rozšířené, jako jejich sladší příbuzné – třešně. I tak se s nimi ale můžeme občas setkat, nejčastěji na trzích s domácími produkty, a nebo v podobě výrobků z nich. Mezi nejoblíbenější ovocné výrobky patří marmelády. Naše BIO višňová marmeláda je vyrobená jen z višní, jablečného koncentrátu, a želírovacích složek proto má jedinečnou chuť, která si vás podmaní už prvním soustem.

višně na stole

Asi všichni si někdy dáme rádi marmeládu. Je to tradiční součást naší kuchyně, a používáme ji na mnoho způsobů. Jíme s ní palačinky a lívance, dáváme si ji na chleba s máslem nebo na jiné pečivo. Lepíme s ní vánoční cukroví, používáme ji do omáček, zkrátka marmelády jsou pro náš jídelníček neodmyslitelnou součástí. Řada z nás si je dokáže vyrobit doma. Ne všichni máme ale tuto možnost, a tak musíme hledat hotové výrobky. Pokud chceme sehnat marmelády s opravdu dobrým složením, často musíme projít více obchodů a hodně vybírat, protože ne všude jdou ty kvalitní sehnat, a ještě za slušnou cenu. U nás najdete nejen lahodnou, jemně kyselou višeň, ale i další ovocné marmelády, jako je třeba borůvka nebo rybíz.

ovocné marmelády

Naše marmelády nemají rády teplo a přímé světlo. Sice ji nejspíš sníte velmi rychle, protože všechny chutnají naprosto skvěle, ale raději ji uchovávejte v lednici. Sháníte pro někoho kvalitní jedlý dárek? Darujte naše marmelády – mají skvělé složení, lahodnou chuť, nestojí moc a hlavně nabízíme i neobvyklé příchutě. Podělte se se svými nejbližšími o to nejlepší, co jde mezi marmeládami sehnat. Je to takové Ferrari mezi marmeládami. A to i barvou. 🙂 Objevte u nás svou oblíbenou marmeládu, kde najdete jen ovoce a želírovací cukry, bez kterých by marmeláda vyrobit nešla. U nás najdete jen dobré kvalitní jídlo, které si prostě zamilujete. Nakupte si u nás a najděte to nejlepší pro svou rodinu.