Uzavíratelné sáčky doma i v přírodě

Éra igelitových sáčků započala někdy na přelomu 50. a 60. let minulého století a od té doby tento výrobek provází náš život v podstatě každý den. Značný průlom ve zvýšení jejich užitné hodnoty však přišel docela nedávno, vynálezem uzavíracího zipu.

hodinky v písku

Skvělý pomocník na výletě a u vody

Také milujete to letní období, kdy jsou příjemně teplé noci, k ránu se tvoří na trávě rosa a vy si můžete jít zaplavat do sluncem vyhřáté vody, třeba na Veselských pískovnách na Třeboňsku? Pokud to tam neznáte, můžeme vám tuto rekreační oblast vřele doporučit. Všude kolem vás příjemně měkký písek, který z větší části formuje dno řeky Lužnice, podmanivá vůně borovic, cvrčkové a vážky, zkrátka skutečná letní idylka se vším všudy.

Můžete se sem vydat autem i na kole a rozložit deku přímo na písečný břeh. Ještě než vybalíte věci z batůžku, byste ovšem měli mít vše pečlivě zabezpečené. Svačinu zabalenou v uzavíratelném sáčku 2pack se zipem a to samé platí i o tabletu, notebooku a mobilním telefonu, které budete mít případně s sebou.

mobil v trávě

Sáček je skvělý pomocník pro tyto účely, je transparentní, takže dobře vidíte skrze něj i na displej a právě zde si uvědomíte, co dokáže mokrý písek natropit za neplechu. Vylezete z vody a máte jej nalepený všude. Někdo vám v tu chvíli zavolá a zvedat telefon mokrýma rukama obalenýma pískem, to není nejlepší nápad. Za tu kombinaci poškrábání telefonu a jeho zkratování to opravdu nestojí.

Sáčky mají uzavírání naprosto hermetické, takže byste jimi ochránili mobil i za deště, i kdyby vám spadl do potoka. Je to taková šikovná pojistka při cestování v přírodě. Sáčků můžete mít s sebou víc, hodí se pro drobnosti, jako jsou sponky do vlasů, toaletní papír a kapesníky, které potřebujete mít suché, nikoli rozmáčené. Výhodou sáčků je jejich nízká cena a široké rozpětí rozměrů a tloušťky materiálu, takže si zajisté vyberete ten pro vás ideální.