Stahování z Instagramu


Určitě jste o této sociální síti už někdy slyšeli nebo ji dost možná i sami používáte a věru není se vůbec čemu divit. V dnešní době je Instagram jednou z nejpopulárnějších a nejužívanějších sociálních sítí na světě. Proto se nemůžeme vůbec divit, že řada firem požívá Instagram jako svůj marketingový nástroj a celkově Instagram má dnes spoustu lidí bez ohledu na generaci. Na Instagram můžete přidávat fotky, příběhy a nově i krátká download instagram videa, to vše můžete sdílet jak se svými přáteli a známými, tak i s celou širokou veřejností. A pokud se Vám něco ze sdíleného opravdu hodně zalíbí tak to lze i stáhnout. Jak se dozvíte v tomto článku.

Instagram

Stahovat můžete jak z profilů svých přátel a sledujících tak i cokoliv umístěno veřejně. Jakékoliv krátké video, jakoukoliv fotku, jakýkoliv příběh, prostě vše co najdete. Krátká videa lze dokonce stahovat i ve velmi vysoké kvalitě, takže vše bude krásně vidět a video se nerozmaže ani jinak nepoškodí.

Jak tedy stáhnout obsah z Instagramu?

Stačí pouze tři jednoduché kroky: zkopírovat odkaz daného krátkého videa, příběhu, fotky, či dalšího obsahu, vložit ho do příslušného programu na stahování a pak už jen počkat až se dokončí stahování. Dle mého názoru velmi jednoduchý způsob jak získat pro Vás zajímavý obsah.

Instagram logo

Výhodou je, že stahování není nijak omezeno a je velmi jednoduché a také rychlé a stahuje se i ve velmi dobré kvalitě. Další výhodou je i to, že nepotřebujete žádnou registraci a neplatíte žádné poplatky ať už stahujete ze soukromých nebo veřejných profilů na Instagramu, vše má stejná pravidla a stahování je přístupné všem a na vše co najdete na webu Instagramu. A pokud potřebujete jenom zvuk MP3 z daného videa, tak to také není problém. Při stahování lze nastavit, že chcete stáhnout do formátu MP3 a stáhne se Vám jen zvuková stopa.