Proč nakupovat na About You

Zajímavé modely – tím bychom měli asi začít. Naleznete tu velmi pestrý sortiment dámských, pánských a dětských oděvů a obuvi, v širokém spektru velikostí. Oblečení navrhují špičkoví módní návrháři a šijí je profesionálové, což jen potvrzuje, že se nejedná o oděvy podřadné kvality, jak tomu např. bývá v některých tržnicích. Mnoho zajímavých modelů zakoupíte pouze zde a žádný jiný obchod je nemá v nabídce. Oblečení se také poměrně často obměňuje, a tak tu nehrozí, že byste nakupovali stále stejné kusy po dobu deseti let.

módní přehlídka

Slevové kupónyslevový kupón About You 20 lze využít pro veškerý sortiment výrobků. Týká se to i obuvi a oděvních doplňků, jako jsou např. kabelky, tašky, šátky, čepice, šály, rukavice atp. O kupóny je zájem i z toho důvodu, že je ve hře i další velmi významný benefit, a sice doprava zdarma.

Doprava zdarma – dopravu zdarma vám nabídne kde kdo, ale pouze s podmínkou, že v obchodě utratíte určitý obnos. A ne zrovna malý. Nestává se, že by tato hranice byla nižší, než 400 korun. U About You je vždy doprava pro nákup zdarma, bez podmínek, i kdybyste si pořídili jen jedny ponožky za 50 Kč. Doprava zdarma se také vztahuje na vrácení zboží i na případnou jeho výměnu – toto je poměrně častý případ při nakupování oblečení a obuvi, protože jednoduše netrefíte velikost z toho důvodu, že si nic nemůžete osobně vyzkoušet a sázíte pouze na rozměrový odhad.

žena v šatech

Vrácení zboží zdarma – jestliže vám zakoupený výrobek nevyhovuje – nelíbí se vám jeho skutečná barva, nesedne vám střih, tlačí vás boty atp., můžete jej vrátit bez udání důvodu ve lhůtě 100 kalendářních dnů, a opět s bezplatnou dopravou. Tento bonus vám každý obchod rozhodně nenabídne.

Konkurenceschopné ceny – na About You nakoupíte výhodně i co se týče ceny, protože se nejedná o luxusní zboží, ale běžně dostupné výrobky pro širokou veřejnost. A jak už bylo řečeno, nižší cena se nepromítá na kvalitě, ostatně o tom se můžete snadno přesvědčit sami.