Site Overlay

Nejsou hodinky jako hodinky 

Výběr je takový, jaký je, že můžete mít skutečně všechno. Hodinky obyčejné, za padesát korun, ale také neobyčejné za několik milionů. Jak kdo na co má a chce.  

Hodinky se vyrábějí z různých materiálů, v různých tvarech a různého vzhledu. O tom není třeba diskutovat. Materiál je převážně kov. Anebo dřevo. Co? Že autor článku asi upadl na hlavu? Kdepak, nic takového.  

Jistě si něco podobného myslíte a říkáte si, že ze dřeva mohou být tak nejvýš velké hodiny, například kukačky, ale ne malé hodinky na ruku. Tak to já vás v tomto článku vyvedu z omylu.  

dřevěné hodiny

A jsou to opět zlaté české ručičky a samozřejmě i hlavička, ve které se tento nápad zrodil. Protože je to právě u nás, nedaleko malého městečka Prostějov, kde se tyto malé zázraky rodí.  

Samozřejmě že nejsou ze dřeva celé, je v nich ukryt kvalitní strojek Quartz. A na nich speciální sklíčko. Ale jinak je skutečně vše ze dřeva. A aby byly úplně jedinečné, lze se navíc domluvit na tom, abyste si sami přesně řekli, jak mají vypadat. Takže můžete mít naprosto originální a jedinečné hodinky skutečně na celém světě. Stejně tak řemínek a sklíčko. To vše rámováno ne příliš drahou cenou.  

klasické hodinky

Zdá se to celé neuvěřitelné, ale je to pravda. Hodinky se vyrábí ve čtyřech hlavních provedeních, co se velikosti týče. A gravírování, to už jen taková malá třešnička na pomyslném dortu. Takže i z toho lze snadno vyčíst, že jsou opravdu jedinečné a nemohou být ani náhodou dva stejné kusy na celém světě. Takže pokud chcete třeba skutečně originální dárek, vůbec neváhejte a ihned si jedny nebo raději dvoje dřevěné hodinky s gravírováním objednejte, protože se lehce může stát, že zrovna když je budete potřebovat pro někoho v rodině, tak jako z udělání nebudou. A jistě uznáte, že se nedají vyrobit jen tak, jako mávnutím kouzelného proutku. Inu, kdo pozdě chodí sám sobě škodí. Takže skutečně objednávejte s předstihem. 

3/5 - (2 votes)