Nejsou hodinky jako hodinky

Výběr je takový, jaký je, že můžete mít skutečně všechno. Hodinky obyčejné, za padesát korun, ale také neobyčejné za několik milionů. Jak kdo na co má a chce.

Hodinky se vyrábějí z různých materiálů, v různých tvarech a různého vzhledu. O tom není třeba diskutovat. Materiál je převážně kov. Anebo dřevo. Co? Že autor článku asi upadl na hlavu? Kdepak, nic takového.

Jistě si něco podobného myslíte a říkáte si, že ze dřeva mohou být tak nejvýš velké hodiny, například kukačky, ale ne malé hodinky na ruku. Tak to já vás v tomto článku vyvedu z omylu.

dřevěné hodiny

A jsou to opět zlaté české ručičky a samozřejmě i hlavička, ve které se tento nápad zrodil. Protože je to právě u nás, nedaleko malého městečka Prostějov, kde se tyto malé zázraky rodí.

Samozřejmě že nejsou ze dřeva celé, je v nich ukryt kvalitní strojek Quartz. A na nich speciální sklíčko. Ale jinak je skutečně vše ze dřeva. A aby byly úplně jedinečné, lze se navíc domluvit na tom, abyste si sami přesně řekli, jak mají vypadat. Takže můžete mít naprosto originální a jedinečné hodinky skutečně na celém světě. Stejně tak řemínek a sklíčko. To vše rámováno ne příliš drahou cenou.

klasické hodinky

Zdá se to celé neuvěřitelné, ale je to pravda. Hodinky se vyrábí ve čtyřech hlavních provedeních, co se velikosti týče. A gravírování, to už jen taková malá třešnička na pomyslném dortu. Takže i z toho lze snadno vyčíst, že jsou opravdu jedinečné a nemohou být ani náhodou dva stejné kusy na celém světě. Takže pokud chcete třeba skutečně originální dárek, vůbec neváhejte a ihned si jedny nebo raději dvoje dřevěné hodinky s gravírováním objednejte, protože se lehce může stát, že zrovna když je budete potřebovat pro někoho v rodině, tak jako z udělání nebudou. A jistě uznáte, že se nedají vyrobit jen tak, jako mávnutím kouzelného proutku. Inu, kdo pozdě chodí sám sobě škodí. Takže skutečně objednávejte s předstihem.