Jak vybrat pro sebe tu správnou kabelku

Kabelky nosí každá z nás velmi ráda

Doplňky k našemu outfitu neodmyslitelně patří už od jakživa. Dodávají nám tu správnou image a společně s našim outfitem dotvářejí náš styl a osobnost. Rádi nosíme různé přívěsky, stylové náušnice nebo různé ozdoby do vlasů. Když se chystáme ven, do společnosti nebo třeba jen do práce, pravděpodobně nikdy doma nezapomeneme kabelku. Do svojí kabelky dáváme takřka vše, co potřebujeme mít vždy po ruce. Mobil, peněženku, klíče, doklady, kapesníčky, malovaní a podobně. Podle toho, kolik toho potřebujeme, takovou velikost kabelky zrovna zvolíme. Snad žádná z nás nemá jenom jednu kabelku. Vždy volíme tu, která se nám zrovna hodí zvláště k celému outfitu a na danou příležitost. Na plesy vybíráme malé kabelky, do kterých dáváme jenom pár věci, zatímco do města sáhneme po vetší kabelce, do které potřebujeme dát více věcí. Kabelky můžeme vybírat i podle toho, jaké mají uchycení. Existují kabelky přes rameno, s dlouhým či krátkým poutkem anebo třeba jen do ruky.

kabelka žena

Jeden typ kabelek se hodí pro každou příležitost

Kabelek je obrovské množství a vždy je vybíráme aktuálně podle současné módy, a proto chceme každou chvíli jinou, ačkoli máme pak několik podobných typů kabelek doma a nevíme, po které zrovna sáhnout. Kabelky z pravé kůže jsou samozřejmě nejdražší, ale existuji i jejich levnější varianty. Kožená černá kabelka je velice elegantním doplňkem a nejžádanější variantou kabelky. Hodí se totiž téměř ke všemu a když nevíte, kterou kabelku zvolit k vašemu outfitu, černou barvou rozhodně nic nezkazíte. Pokud se rozhodnete vybrat koženou černou kabelku, můžete ji sladit i s dalšími doplňky jako je třeba černá peněženka.

černa kabelka

A nejenom že se černá kabelka hodí snad ke všemu, hodí se i na různé příležitosti. Zatímco třeba výrazná červená kabelka se nehodí do každé společnosti, černou kabelku si můžete vzít jak na běžné příležitosti, tak třeba i na slavnostnější ceremonie. Vybírat máte rozhodně z čeho, stačí se po nějaké porozhlédnout a určitě naleznete tu správnou pro sebe.