Jak vybrat autoškolu

V dnešní si době si adepti řidičského průkazu vybírají autoškolu podle různých kritérií. Někdo zvolí tu, která je nejblíže jeho bydlišti, jiný se řídí cenou, další má možnost absolvovat autoškolu při studiu na střední škole či učilišti, apod.

Vlastnit řidičský průkaz poskytuje každému jedinci určitou dopravní svobodu. Není závislý na dopravě městské a dálkové, na vlacích ani autobusech. A tak řidičů a současně aut na našich silnicích přibývá.

auto-239581_1280

Pokud jste se rozhodli naučit se všechny potřebné znalosti, abyste se mohli stát zodpovědnými účastníky silničního provozu a bydlíte v Praze či jejím okolí, zkuste navštívit autoškolu Praha v Holešovicích. Naše provozovny najdete jak na Praze 7 – Holešovice, tak v Praze 3 – Jarov. Obě tyto lokality jsou výborně dostupné téměř z celého hlavního města.

Cena za autoškolu je v současnosti poměrně vysoká, a tak požadujte za své peníze ty nejvyšší služby. A takové jsme schopni vám poskytnout a na roli řidiče vás dokonale připravíme. A přitom patříme k těm nejlevnějším autoškolám v naší metropoli, což můžete snadno zjistit podle našeho nového ceníku na rok 2021, který můžete snadno srovnat s ostatními. Poskytujeme všechny druhy výcviku – od řidičáku na moped, až po ten k řízení speciálních motorových vozidel a jízdních souprav.

semaphore-4507163_1280

Jestliže jste rozhodnuti, vyplňte na našich webových stránkách přihlášku; a to buď formulář k vytisknutí a doručení osobně nebo poštou, anebo se přihlásíte on-line pomocí aplikace Moje autoškola. Můžete nám také zaslat dotaz pomocí jednoduchého formuláře. Nezapomeňte, že k přihlášce budete potřebovat i potvrzení své zdravotní způsobilosti od praktického lékaře.

Autoškola Holešovice však neposkytuje základní výuku a výcvik jen těm, kteří chtějí získat řidičský průkaz. Naše služby jsou mnohem širší.

Provádíme rovněž školení řidičů profesionálů (řidičské oprávnění C, C+E, D) a řidičů referentů (řidičské oprávnění B).