Finanční problémy, aneb už se vezeme

Jakmile jednou začnete s půjčkami a máte nějaké dluhy, tak se jich snad už nikdy v životě nezbavíte. Ale nemalujme hned čerta na zeď. Doba splatnosti se sice dá nastavit na dlouhou dobu, například třicet i čtyřicet let, ale to neznamená, že bychom se dluhů nikdy v životě nezbavili. Zbavit se jich můžete a ještě vám přitom bude zbývat něco na běžný život, protože si nastavíte splátky tak, abyste je dokázali splácet, takže třeba na velice nízkou hodnotu.

Nebankovní hypotéka nám má pomoci v případě, že nás banka odmítne. Využít ji ale může naprosto kdokoliv a to kdykoliv. Vyřídit se dá i během jediného dne a to přes internet. Potřebujete akorát ručit nemovitostí, čili bytem, domem, pozemkem či jinou nemovitostí a zadat pár základních údajů.

kalkulačka peníze

Vyplácí se až 70% z její odhadní hodnoty, což může znamenat velice slušnou sumu. Proto se také doba splatnosti dá nastavit až na 40 let. Předem bez poplatků a úvěr můžete kdykoliv konsolidovat třeba v bance.

Peníze z tohoto typu úvěru následně mohou putovat kamkoliv. Nebankovní společnosti jsou v tomto ohledu velice tolerantní. Banky vám úvěr mohou klidně i zamítnout kvůli nedostatečnému příjmu, ale soukromá společnost vám dokáže pomoci. Proto si ceníme této možnosti, jak získat hypotéku. Lze totiž obejít i negativní záznamy v registrech dlužníků.

podání rukou

Financovat můžete bydlení, ale také jiné dluhy nebo třeba dokonce exekuce. Peníze se vyplácí ihned po vyřízení smlouvy.

Buďte konečně pánem svého času a prostoru. Nesnažte se splatit všechno hned, protože pak byste se mohli dostat do dalších finančních potíží. Je potřeba myslet na to, že měsíčně musíte mít nějaké peníze i pro sebe. Půjčku můžete kdykoliv převést do banky s lepšími podmínkami.

Vhodné pro vyplacení exekucí a dluhů. Takové případy totiž banka vždy zamítne, ale soukromé společnosti jsou na to zvyklé a pomáhají tímto způsobem právě i lidem, kteří už mají nějaké finanční problémy.