Bungalov.


Jaké výhody má bungalov do L? Jsou v tom nějaké výhody nebo je lepší si nechat udělat klasický bungalov, který se bude podobat čtverci. Je mnoho názorů a spousta spekulací. Každý si myslí něco jiného a taky to dává najevo. Takže je opravdu složité o něčem takovém rozhodnout. Můžete to ovšem posoudit samy. Zkusíme vám nadhodit nějaké ty výhody takového bungalovu a zkuste nám říct váš názor na tento tvar domu. Bungalovy v dnešní době hodně stoupli na škále oblíbených domů.

bungalov do l

Sice budete muset obětovat http://www.reflex.cz/clanek/video/83159/kocab-zpatky-na-vaclavak-babis-muze-vladnout-z-kriminalu-demokrati-by-se-meli-obetovat-a-jit-do-vlady.html více pozemku, protože se nejedná o stavbu do výšky, ale jedná se o stavbu, co se týče plochy. Nevýhodou jsou úzké pozemky, které nejsou pro takové domy vhodné. Když máte úzký pozemek, nemůžete si dovolit na něj postavit čtvercový dům, který se vám tam prostě nevleze. Druhou nevýhodou jsou někdy špatně přístupné pozemky. Nerovnost a strmé parcely, jsou další nevýhodou. Vše se dá upravit, ale mohou nastat nějaké komplikace, které by byli z výstavbou. Vše musíte promyslet, než se do něčeho takového pustíte.

bungalov do l

To jsme měli ty méně pozitivní nevýhody bungalovů. Většinou je dobré projít jak kladné, tak i záporné věci, abyste věděli, jak na tom vlastně v závěru budete. Teď něco k těm kladným věcem. Když se řekne bungalov, jedná se o stavbu domu, která přesně ví, jak využít veškerý prostor. Celá budova je navržena tak, aby maximálně využila i malou skulinku, kterou bere pozemku. Proto se nemusíte bát, že by bylo v nějakém stylu pozemkem plýtváno, to rozhodně ne. Další výhodou jsou pohodlné vytvoření terasy. Když máte bungalov do tvaru L většinou do venkovního zbylého prostoru naplánujete terasu s posezením a místem, kde budete trávit letní dny. Je to obrovská výhoda. Stejnou výhodou jsou i volby střechy. Můžete mít střechu valbovou rovnou nebo sedlovou. Máte tedy na výběr. Co teď říkáte na tento druh domu.